תמיכה ושאלות נפוצות

איך בדיוק עובדת שיטת המסלולים?

המסלולים שלנו בנויים כדי להציע לך גמישות תפעולית ועסקית מקסימלית – תוכלו לבחור במודל פיקס עם תשלום קבוע ומשתלם שכולל הכל, במסלול לפי צריכה או במסלול של מכונה בהשאלה ותשלום על קפסולות בלבד.

הקפה כשר?

כל התערובות (בלנדים) של פולי הקפה הינם בכשרות הבד"ץ העדה החרדית. מוצרי האבקות (שוקולטה, חלבית ופראפה) כשרים בהשגחת רבנות ישראל.

מי ילמד אותי איך מתפעלים את מכונת הקפה החדשה שקיבלתי?

ביום ההתקנה מתבצעת הדרכה על ידי טכנאי השירות ומנהל הלקוחות האישי. מוקד השירות שלנו זמין כל הזמן לכל שאלה או בקשה שיש לכם.

למי אני פונה במקרה של תקלה במכונה?

מוקד השירות שלנו זמין 24/7, 364 ימים בשנה. אנחנו מבטיחים שכל פנייה שלכם תקבל מענה תוך מקסימום 24 שעות, ובדרך כלל הרבה לפני. טלפון 1-700-70-5001

הקפה במשרד עומד להיגמר לפני מועד האספקה הבא. עם מי אפשר לדבר?

מוזמנים לפנות למוקד השירות שלנו בטלפון 1-700-70-5001 או למנהל הלקוחות האישי שלכם

אני רוצה למתג את עמדת הקפה בעסק שלי. אפשר?

בטח! לכל בקשה ופניה תקבלו מענה ממנהל הלקוח האישי שלכם.

האם אפשר לרכוש מכונה דרככם?

Strauss coffee professional מתמחה בהשאלת מכונות בתמורה לרכישת קפה ומוצריו עבור המכונה. חברתנו אינה מוכרת מכונות.

פריסת מערך שירות טכני

לחברתנו, פריסה ארצית של טכנאים מקצועיים אשר מספקים שירות אמין מהיר ומקצועי לכל נקודה בארץ.

איזו מכונת קפה כדאי לי לבחור לעסק שלי?

אנחנו מציעים מגוון רחב של מכונות קפה ממספר יצרנים מובילים בשוק מכונות הקפה בעולם כדי לספק מענה מתאים לצרכים המשתנים של כל לקוח. בפגישה איתכם, מומחי הקפה שלנו יאפיינו יחד איתכם את הפרמטרים שחשובים לעסק שלכם ועל בסיסם נציג לכם את סוגי המכונות המתאימות ביותר עבורכם.

צריך תשתית מיוחדת כדי להתקין מכונת קפה בעסק?

לרוב, מכונות הקפה מצריכות נקודת חיבור למים, מקום פיזי ושקע חשמל סטנדרטי. בעת ההגעה ללקוח מתבצעת התאמה של סוג המכונה לתנאי המקום.

אילו סוגי מכונות קפה יש ברשותכם?

לקפה עלית עסקים מגוון רחב של פתרונות: מכונות מקצועיות 1-3 ראשים, מגוון רחב של מכונות אוטומטיות על בסיס טחינת פולי קפה בשילוב חלב טרי, מכונות על בסיס טחינת פולי קפה ואבקות (שוקולטה) ומכונות פילטר עם פתרון לשבת.

יש מכונות המותאמות לשבת?

Strauss coffee professional דוגלת באפשרות לספק שרות עבור לקוחותיה ולכן חלק ממכונות הקפה נותנות מענה קפה איכותי גם במהלך השבת.

כמה כוסות ישנן בקילו קפה?

מנת קפה סטנדרטית מכילה 7 גרם ( כ-142 כוסות לקילו). במכונות מסוימות תתכן סטייה בכמות הקפה לכוס אשר מושפעת מסוג המכונה וחוזק הקפה אותו מבקש הלקוח.

תודה שפנית אלינו,

אחד ממומחי הקפה שלנו
ייצור איתך קשר בהקדם